tisk

Aktuality

Angličtinář roku – Best in English

Angličtinář roku – Best in English

Již potřetí v pořadí jsme se v pátek 30. 11. 2018 zúčastnili soutěže Angličtinář roku - Best in English. 20 studentů naší školy, kteří se do soutěže zapojili, řešilo 60 minut trvající online test. Test byl zaměřen především na jazykovou kompetenci a poslechové dovednosti.

Letošního kola soutěže 2018 se zúčastnilo 922 středních škol a 21110 studentů ze 30 států. V České republice se zúčastnilo celkem 341 škol a 8437 studentů. Těší nás úspěch studentů naší školy, která zaujímá 118 místo v České republice a 325 celosvětově. Od organizátorů jsme obdrželi poděkování a certifikát.

Soutěž v anglickém jazyce

Naše škola byla jako každoročně pozvána k účasti v Soutěži v anglickém jazyce, kterou pořádá Národní institut pro další vzdělávání (NIDV). Komise CIJ zorganizovala školní kolo soutěže ve středu dne 16. 1. 2019. Soutěž spočívala v řešení poslechového testu a konverzaci na vylosované téma. Vítězem se stal Jakub Janov ze třídy 2.L. Bude školu reprezentovat v krajském kole, které se uskuteční v březnu 2019.

Za PKCJ                                                                                            PhDR. Irena Pačesová

 

Copyright © 2020 - SPŠS Betlémská, All rights Reserved

TOPlist